Rejestracja i nadanie numeru EORI

Numer EORI to brama do rynków poza UE. Uzyskaj go dla swojej czeskiej firmy w prosty sposób online.

Chcę uzyskać numer EORI Chcę uzyskać numer EORI
Rejestracja i nadanie numeru EORI

Dlaczego warto zamówić u nas EORI?

Výhody registrace k EORI

Minimum formalności

Potrzebujemy tylko kilku danych i informacji o Tobie oraz Twojej firmie. Zajmiemy się resztą, a Ty nie musisz się o nic martwić.

Získat EORI snadno a rychle

Zdalne załatwienie sprawy

Wszystkie formalności załatwimy mailowo lub telefonicznie. Potrzebujemy jedynie dostępu do skrzynki danych lub pełnomocnictwa.

Vyřízení EORI u Jake&James

Szybkie załatwienie sprawy

Jak tylko otrzymamy Twoje dane oraz płatność, natychmiast wyślemy wniosek do Urzędu Celnego. Decyzję o nadaniu numeru EORI otrzymasz w ciągu 3 dni.

O co często pytają klienci?

 • 1
 • To numer identyfikacyjny wykorzystywany do kontaktu z organami celnymi.

  Obowiązkowo musi posługiwać się nim każdy przedsiębiorca we wszystkich transakcjach handlowych z krajami spoza obszaru UE. Rejestracji należy dokonać jeszcze bprzed transportem towaru. Więcej informacji szczegółowych można znaleźć w artykule na temat rejestracji i nadania numeru EORI.

 • 2
 • Po otrzymaniu potrzebnych danych natychmiast wypełnimy formularz w Twoim imieniu oraz wyślemy go do Urzędu Celnego. W ciągu 3 dni od złożenia wniosku otrzymasz numer EORI.

 • 3
 • Numer EORI będzie potrzebny podczas przewozu towarów przez granice UE – na przykład w celu wypełnienia go w dokumentach przewozowych (deklaracja celna itp.).

  Numer EORI służy do nadzorowania zgodności z przepisami celnymi i handlowymi EU, więc nie można się bez niego obejść w ramach transakcji handlowych z krajami trzecimi.

 • 4
 • Numer EORI jest wydawany przez urząd celny w kraju UE, w którym Twoja firma ma oficjalną siedzibę. W Czechach chętnie zajmiemy się tą sprawą sprawą w Twoim imieniu.


Uzyskaj numer EORI bez zmartwień

Nie martw się o zbędne formalności – rejestrację czeskiej firmy w celu uzyskania numeru EORI załatwimy za Ciebie. Poprosimy tylko o przekazanie nam odpowiednich danych i sami zajmiemy się resztą formalności. Za jednorazową opłatą w wysokości EUR 200, bez VAT uzyskasz numer EORI i będziesz mógł przeprowadzać transakcje handlowe z całym światem.


Wyślij nam niewiążące zapytanie, a następnie wspólnie uzgodnimy szczegóły.

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

INNE USŁUGI DLA TWOJEGO UDANEGO BIZNESU

Zakładanie spółek online
Zakładanie spółek online

Szybkie założenie spółki w 3 dni roboczych online od EUR 280. Zarządzaj wszystkim za pomocą kilku kliknięć, my zajmiemy się administracją.

Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Gotowe spółki na sprzedaż
Gotowe spółki na sprzedaż

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą już teraz? Zaoszczędź czas i zamów czeską Gotową Spółkę. Bez zobowiązań, zarówno stary jak i nowy.

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga