Adres siedziby

Zarejestruj wirtualną siedzibę spółki, nie płacąc za drugie biuro, jeśli go nie potrzebujesz

Wybierz adres Wybierz adres
Adres siedziby

Zdobądź siedzibę dla swojej czeskiej firmy:

virtuální sídla firem v Praze levně

Korzystnie

Im dłużej będziesz naszym klientem, ty mniej zapłacisz. Wybierz adres wirtualny spółki w Pradze lub w Brnie już od EUR 6 miesięcznie.

virtuální sídla firem v Praze rychle

Szybko

Zaraz po podpisaniu umowy i zrealizowaniu płatności otrzymasz zgodę na zarejestrowanie siedziby w formie wiadomości e mail lub osobiście w naszym biurze.

virtuální sídla firem v Praze rychle

On-line

Siedzibę możemy zapewnić Ci zdalnie. O Twojej korespondencji będziemy powiadamiać Cię e-mailem, będziesz mógł także śledzić ją w trybie ciągłym na portalu klienta.

virtuální sídla firem v Praze rychle

Bez zmartwień

Zajmij się tym, co generuje zyski. My w między czasie załatwimy zmianę siedziby w rejestrze handlowym i inne formalności.

Kiedy warto skorzystać z usługi wirtualnej siedziby firmy?

Gdy siedziba Twojej firmy znajduje się w Twoim domu, pod adres ten trafia korespondencja służbowa, nie mówiąc o kontrolach z urzędów. Ponadto Twój adres prywatny będzie figurował w rejestrach publicznych.

Jeśli nie chcesz łączyć swojego domu i pracy, wirtualna siedziba firmy to doskonałe rozwiązanie – o wiele tańsze od tradycyjnego biura. W cenie uzyskasz również przestrzeń na spotkania urzędowe, świadczymy również usługę przekazywania korespondencji.

Przy zakładaniu nowej firmy nie ma czasu do stracenia. Potrzebujesz na szybko siedziby w Republice Czeskiej? Wystarczy, że podasz nam nazwę swojej firmy, jeszcze nawet nie musisz mieć numeru REGON (IČO).

Następnie wybierzesz adres i odpowiedni okres, opłacisz zamówienie, a my w kolejnym dniu roboczym przygotujemy umowę do podpisu. Następnie wyślemy do Ciebie e-mailem zgodę na ustanowienie siedziby.

Możesz również załatwić sprawę osobiście w naszym biurze (członek zarządu / przedstawiciel z pełnomocnictwem) – zgodę wydamy Ci od ręki na miejscu.

W niektórych przypadkach ustanowienie siedziby spółki pod adresem miejsca zamieszkania jest skomplikowane, a czasami nawet niemożliwe.

Rozmowa z właścicielem lokalu może okazać się bezowocna. W przypadku miejsca zamieszkania zarejestrowanego pod adresem urzędu miasta, nie da się nic zrobić. Jednak każda czeska firma musi mieć czeski adres (przedsiębiorca zagraniczny może nadal mieć stałe miejsce zamieszkania za granicą).

Takie sytuacje możesz rozwiązać szybko i tanio za pomocą siedziby wirtualnej.


Oferta siedzib wirtualnych dla firm

 • U nas to niezwykle proste – wystarczy wybrać adres, a my w korzystnej cenie zapewnimy Ci siedzibę firmy wraz z usługami dodatkowymi. Bez skomplikowanych taryf, pakietów i warunków.

Wybierz adres, który przypadł Ci do gustu


Wirtualne biuro cennik
Okres Miesięcznie Za cały okres Oszczędzasz
Siedziba firmy 1 rok EUR 11 EUR 132
Siedziba firmy 2 lata EUR 10 EUR 240 EUR 29
Siedziba firmy 3 lata EUR 9,50 EUR 342 EUR 65
Siedziba firmy 4 lata EUR 9 EUR 432 EUR 116
Siedziba firmy 5 lat EUR 8 EUR 480 EUR 218

* ceny są bez VAT

Dlaczego warto wybrać ten adres?
 • Otrzymujesz niedrogie biuro w Praga-Žižkov.
 • Dostępna jest również bezpłatna sala konferencyjna na spotkania z władzami, dostępna w celach biznesowych w cenie EUR 20,33/godz.
 • Oferujemy możliwość długoterminowego wynajmu powierzchni biurowej wraz z wyposażeniem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
 • Cena obejmuje oznakowanie Twojej firmy na budynku, odbiór poczty z powiadomieniami e-mailowymi oraz zarządzanie pocztą przez nasz portal internetowy.
 • 6 minut autobusem od linii metra B i C (Florenc) i 5 minut od linii metra A (Flora).

Do wszystkich siedzib za darmo

Wydanie zgody przez właściciela nieruchomości potwierdzającej, że możesz używać wybranego adresu jako siedziby.

Wydanie zgody
na ustanowienie siedziby

Znak firmowy na budynku.

Oznaczenie Twojej firmy
na budynku siedziby

Obsługa poczty i natychmiastowe powiadomienia e-mail.

Odbiór korespondencji
i portal klienta on-line

Bezpłatne korzystanie z sali konferencyjnej do załatwiania spraw urzędowych.

Udostępnienie przestrzeni
na spotkania z urzędami

WYPEŁNIJ PONIŻSZE DANE
A TWOJA NOWA SIEDZIBA BĘDZIE NA CIEBIE CZEKAĆ

KTÓRY ADRES CI SIĘ PODOBA?
 

JAK DŁUGO BĘDZIESZ KORZYSTAĆ Z SIEDZIBY?


ORAZ SWOJE DANE DO KONTAKTU

Cena całkowita za siedzibę i usługi dodatkowe: (+21% VAT)

Odpowiadamy na częste pytania dotyczące wirtualnych biur

Więcej usług dla dobrego prosperowania Twojej firmy


Zakładanie spółek online
Zakładanie spółek online

Szybkie założenie spółki w 3 dni roboczych online od EUR 280. Zarządzaj wszystkim za pomocą kilku kliknięć, my zajmiemy się administracją.

Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Gotowe spółki na sprzedaż
Gotowe spółki na sprzedaż

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą już teraz? Zaoszczędź czas i zamów czeską Gotową Spółkę. Bez zobowiązań, zarówno stary jak i nowy.

Siedziba firmy w domu lub pod wirtualnym adresem?

Jeśli nie chcesz, by Twój adres prywatny figurował w rejestrze publicznym, usługa zapewnienia siedziby dla Twojej firmy jest dobrym wyborem. Ochrona prywatności przedsiębiorcy nie jest jednak jedynym powodem.

 • W razie przeprowadzki, wirtualna siedziba eliminuje potrzebę zmiany adresu firmy w rejestrze handlowym.
 • Jeśli klient będzie szukał Cię pod adresem siedziby, osoba z recepcji poinformuje Cię o tym lub przekaże wiadomość od klienta – jest to o wiele przyjemniejsze niż sytuacja, w której klient przychodzi do Twojego domu, aby załatwić sprawy biznesowe.
 • A gdy tylko zajdzie potrzeba, masz możliwość zarezerwowania sali konferencyjnej i umówienia się na spotkanie w reprezentacyjnej przestrzeni.

O siedzibach wirtualnych z punktu widzenia prawa

Zgodnie z prawem Twoja firma musi posiadać siedzibę, bez której nie może zostać zarejestrowana w rejestrze handlowym. Zapewnienie siedziby jest więc jedną z naszych podstawowych usług, która przyda się nie tylko tym, którzy planują założyć spółkę lub kupić gotową spółkę, ale także wszystkim tym, którzy już prowadzą działalność i chcą lepiej chronić swoją prywatność lub zamykają tradycyjne biuro, ponieważ go nie potrzebują lub chcą zaoszczędzić pieniądze. Możemy pomóc Ci ze zmianą siedziby w rejestrze handlowym.

požadavky na sídlo firmy

Wymagania dotyczące siedziby firmy

Posiadanie wirtualnego biura jest rozwiązaniem legalnym z prawnego punktu widzenia i wielu przedsiębiorców korzysta z tej opcji. Nie ma znaczenia, że spółka nie działa fizycznie pod adresem siedziby, może mieć siedzibę pod dowolnym adresem.

Oczywiście konieczne jest posiadanie ważnej zgody na ustanowienie siedziby od właściciela nieruchomości oraz odbieranie korespondencji w miejscu swojej siedziby.

Dzięki naszemu wirtualnej siedzibie spełnisz oba te warunku, a dodatkowo w cenie otrzymasz również przestrzeń do spotkań urzędowych na wypadek kontroli.

skutečné a oficiální sídlo společnosti rozdíl

Siedziba faktyczna a siedziba oficjalna

Ustawa o podatku VAT mówi również o faktycznym miejscu prowadzenia działalności. Czym różni się ono od siedziby figurującej w rejestrze handlowym?

Siedziba faktyczna lub rzeczywista to miejsce, w którym spotyka się zarząd spółki i podejmowane są decyzje kluczowe dla firmy.

Jako podatnik VAT zobowiązany jesteś do zgłoszenia do urzędu skarbowego adresu faktycznej siedziby. Często zdarza się, że różni się on od oficjalnej siedziby.


Uzyskaj szybko siedzibę dla swojej firmy w Pradze lub w Brnie!

Dzięki naszej usłudze Twoja firma może mieścić się pod dobrym adresem.

 • Za siedzibę wirtualną firmy w Pradze zapłacisz ułamek ceny w porównaniu do tradycyjnego wynajmu. Siedziba może być współdzielona i dlatego jest tania.
 • Szukasz wirtualnego adresu na Morawach? Zamów siedzibę dla swojej firmy w Brnie.

Zawsze starannie wybieraj dostawcę usługi

Z zasady nie korzystamy z adresów, które mogą być podejrzane lub niegodne zaufania. Siedziba Twojej firmy nie znajdzie się w sklepie lub magazynie, co niestety czasem zdarza się u innych dostawców. Nie narażamy swoich klientów na ryzyko – zapewnimy Ci siedzibę w reprezentacyjnym lokalu (zazwyczaj są to kamienice lub biurowce).

Masz pytanie dotyczące wirtualnej siedziby? Napisz do nas!

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga