Agencja pracy na sprzedaż

Kup gotową agencję pracy i przyspiesz rozpoczęcie swojej działalności w Czechach

Chcę agencję pracy Chcę agencję pracy
Agencja pracy na sprzedaż

Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej w Czechach w branży pośrednictwa pracy i doboru pracowników dla firm? Założenie biura pośrednictwa pracy wymaga wielu czynności administracyjnych, co zazwyczaj trwa kilka miesięcy. Kup raczej gotową agencję pracy (self company), oszczędzając swoje nerwy i czas! Bez czekania i zatwierdzania, cały proces przeprowadzimy za Ciebie. Po prostu przepiszemy firmę na nowego właściciela – a Ty będziesz mógł natychmiast rozpocząć rekrutację pracowników.


Aktualna oferta

» Biuro pośrednictwa pracy na sprzedaż «

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i opłaconym kapitałem zakładowym.
 • W cenie: licencja A, B, C, wpłacony depozyt w Urzędzie Pracy, ubezpieczenie na wypadek upadłości oraz kontrola w miejscu siedziby, przeniesienie spółki na Ciebie wraz z dokumentacją.
 • Gwarantujemy w umowie, że agencja nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej.
 • Siedziba pod naszym adresem Revoluční 763/15, Praha 1.
 • Możliwość zmiany nazwy, siedziby oraz umowy spółki (wszystko jesteśmy w stanie zapewnić).
 • Podmiot niebędący podatnikiem VAT – możemy zapewnić rejestrację VAT.
prodej ready-made společností

Cena: EUR 16 041Korzyści gotowej agencji pracy od Jake&James

 • Licencja agencji pracy A, B, C. Oferujemy biuro pośrednictwa pracy ze wszystkimi potrzebnymi zezwoleniami bez ograniczeń branżowych. Nie musisz zajmować się formalnościami i możesz natychmiast zatrudniać obywateli z Republiki Czeskiej, Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i innych krajów.
 • Wpłacony depozyt. Depozyt w Urzędzie Pracy RCz w wysokości CZK 500 000 został w pełni zapłacony i ewidencjonowany jest jako wkład poza kapitałem zakładowym, co pozwala na jego zwrot wspólnikowi w przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z licencji.
 • Odpowiedzialny przedstawiciel. Nasz poręczyciel podpisał umowę o pracę z agencją – po przeniesieniu własności wyznaczysz własnego.
 • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej. Załatwiliśmy wszystko – wpis do rejestru handlowego, spłatę kapitału zakładowego, rejestrację podatku dochodowego, a także ubezpieczenie od upadłości.
 • Siedziba pod reprezentacyjnym adresem z przeprowadzoną kontrolą. Siedziba z recepcją w Pradze, na ulicy Revoluční 15 jest nadal do Twojej dyspozycji za dodatkową opłatą, możesz również wybrać inny jinou wirtualny adres z oferty lub przenieść siedzibę firmy do własnego lokalu. Rekomendujemy jednak, by nie zmieniać adresu, ponieważ w miejscu aktualnej siedziby Policja ds. Cudzoziemców przeprowadziła już kontrolę z wynikiem pozytywnym.
 • Bez długów i zobowiązań. Gwarantujemy umownie brak zadłużenia. Spółki zakładamy w celu ich sprzedaży, więc nigdy nie prowadziły one działalności gospodarczej.
 • W ciągu 24 godzin będzie Twoja! Chcesz spotkać się z nami osobiście czy załatwić sprawę zdalnie? Wszystko zależy od Ciebie. By przepisać spółkę wystarczy jedno spotkanie lub rozmowa.


Od własnej agencji dzieli Cię 5 prostych kroków

Nie trać czasu na formalności i stanie w kolejkach w urzędach – zamów gotową czeską agencję pracy. Wystarczy dokument tożsamości, wyciąg z rejestru karnego członka zarządu z jego kraju urodzenia oraz podpis dokumentów do przeniesienia firmy. W ciągu 24 godzin będziesz mógł świadczyć usługi pośrednictwa pracy!

1
Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
2
Przygotujemy dokumentu do przepisania spółki.
3
Wszystko zostanie potwierdzone przez zweryfikowane podpisy.
4
Załatwimy wpis nowego właściciela do rejestru handlowego.
A je hotovo!
I gotowe! Od teraz jesteś właścicielem agencji pracy.


Jesteś zainteresowany(-a)? Prześlij nam niezobowiązujące zapytanie

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

Więcej usług dla dobrego prosperowania Twojej firmy


Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Gotowe spółki na sprzedaż
Gotowe spółki na sprzedaż

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą już teraz? Zaoszczędź czas i zamów czeską Gotową Spółkę. Bez zobowiązań, zarówno stary jak i nowy.

Adres siedziby
Adres siedziby

Nie płać za drogie biuro, jeśli go nie potrzebujesz. Zamów adres wirtualnego biura! Prestiżowe adresy w Pradze i Brnie już od EUR 6/miesiąc.

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga