KSIĘGOWOŚĆ DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Zapomnij o papierkowej robocie. Zajmiemy się Twoją księgowością, płacami, audytami i podatkami.

Jestem zainteresowany prowadzeniem księgowości dla firm Jestem zainteresowany prowadzeniem księgowości dla firm
KSIĘGOWOŚĆ DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Nie każdy przedsiębiorca jest ekspertem od sprawozdań finansowych. Dzięki outsourcingowi otrzymujesz cały zespół specjalistów ds. księgowości, który poradzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi sprawami księgowym

SKUP SIĘ W 100% NA SWOIM BIZNESIE, A KSIĘGOWOŚĆ POZOSTAW NAM

  • Zajmujemy się księgowością firm niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w Czechach, na Słowacji, czy w Anglii. Zajmiemy się kompleksowo Twoimi sprawami księgowymi, dotrzymamy wszystkich terminów i przygotujemy sprawozdania.
  • Otrzymujesz kompleksową obsługę podatkową. Złożymy za Ciebie deklarację podatku dochodowego. Załatwimy formalności związane z rejestracją do podatku VAT, czy zapłatą podatku VAT, raportami zbiorczymi lub kontrolnymi i innymi sprawami.
  • Osobiście czy zdalnie? Zadecyduj sam. Chcesz mieć dostęp do księgowości w formie cyfrowej, będziesz wysyłać dokumenty pocztą, a może musimy zorganizować dla Ciebie odbiór dokumentów? Możemy ustalić, co będzie dla Ciebie najlepsze, zgodnie z Twoimi preferencjami.
  • Potrzebujesz audytu zewnętrznego, prowadzenia ewidencji magazynowej, a może jeszcze czegoś innego? Wiemy, jak pracować z konkretnymi wymaganiami. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę wyłącznie dla Twojej firmy.
  • Będziemy reprezentować Cię w kontaktach z urzędami. Będziemy prowadzić korespondencję z organami administracji skarbowej, Czeskim Urzędem Ubezpieczeń Społecznych (ČSSZ), kasami chorych. Wszystkie ewent. Nieporozumienia załatwiamy skutecznie i szybko.
  • Mówimy w Twoim języku. Nasi specjaliści mówią po czesku, angielsku, niemiecku oraz po polsku.

WARTO PROWADZIĆ KSIĘGOWOŚĆ ZEWNĘTRZNĄ

Księgowość to dziennik życia gospodarczego i finansowego Twojej firmy, a jako firma posiadająca wpis do Rejestru Handlowego, jesteś zobowiązany ustawowo do jej prowadzenia. Zastanawiasz się nad zatrudnieniem własnego pracownika księgowego, czy może jednak zlecenia prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej?

Eksperci z naszego zespołu ds. Księgowości mają bogate doświadczenie i na co dzień mają do czynienia z różnymi sytuacjami klientów. Wiedzą dokładnie, co należy zrobić. Nie musisz już zastanawiać się, jak Twoje kroki biznesowe odbiją się na księgowości i podatkach. Po prostu zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, a my pomożemy Ci od razu znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie. Otrzymujesz rzetelną usługę w cenie niższej niż ta, którą musiałbyś zapłacić za własnego księgowego.

BEZPROBLEMOWA KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

Prowadzimy księgowość dla spółek z o.o., korporacji i innych podmiotów prawnych. Nasze usługi księgowe obejmują kompleksową administrację, w tym obsługę płac, ewidencję zapasów i majątku, doradztwo podatkowe, składanie deklaracji podatku dochodowego, sprawozdań finansowych i innych sytuacji związanych z księgowością, które napotkasz na swojej drodze biznesowej. Zapewniamy również sprawozdawczość, struktury księgowe, regulaminy i przepisy wewnętrzne.

Pracujemy skutecznie, szybko i bezbłędnie dzięki stosowanym przez nas technikom oraz szerokiej wiedzy w tej dziedzinie. Wyślij niezobowiązujące zapytanie, a wspólnie zastanowimy się, jak możesz zaoszczędzić pieniądze i czas, zlecając nam prowadzeni księgowości swojej firmy.


WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ FORMULARZ, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ.

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

INNE USŁUGI DLA TWOJEGO UDANEGO BIZNESU


Usługi podatkowe i księgowe
Usługi podatkowe i księgowe

Pozbądź się administracji, nie płać więcej podatków niż jest to konieczne i skup się w 100% na swoim biznesie.

Adres siedziby
Adres siedziby

Nie płać za drogie biuro, jeśli go nie potrzebujesz. Zamów adres wirtualnego biura! Prestiżowe adresy w Pradze i Brnie już od EUR 6/miesiąc.

Zakładanie spółek online
Zakładanie spółek online

Szybkie założenie spółki w 3 dni roboczych online od EUR 280. Zarządzaj wszystkim za pomocą kilku kliknięć, my zajmiemy się administracją.

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga