REJESTRY PODATKOWE

Prowadzimy prostą księgowość dla osób prowadzących działalność gospodarczą i właścicieli małych firm

Jestem zainteresowany usługą prowadzenia ewidencji podatkowej Jestem zainteresowany usługą prowadzenia ewidencji podatkowej
REJESTRY PODATKOWE

Doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji osób samozatrudnionych. Dużo pracy, poszukiwanie klientów i nowych zamówień, faktury... a do tego obowiązki podatkowe. Zamów nasze usługi prowadzenia ewidencji podatkowej dla osób prowadzących działalność gospodarczą! Sprawy administracyjne pozostaw nam i poświęć się w 100% temu, co sprawia Ci radość.


PROWADŹ SWÓJ BIZNES BEZ OBAW! FORMALNOŚCI POZOSTAW NAM

  • Wszystkie Twoje przelewy i podatki opłacone w terminie i prawidłowo. Zadbamy o kompletną agendę związaną z prowadzeniem ewidencji podatkowej dla prawidłowego ustalenia podstawy podatku dochodowego. Złożymy za Ciebie deklaracje podatkowe i raporty do kasy chorych oraz ČSSZ.
  • Nie narażaj się na problemy, grzywny i kary. Polegaj na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu ds. księgowości. Monitorujemy wszystkie terminy i zmiany legislacyjne.
  • Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby ulepszyć swój biznes. Nasz zespół księgowy posiada wieloletnie doświadczenie. Stale się dokształcamy i jesteśmy gotowi na wszelkie zmiany. Jednocześnie jesteśmy do dyspozycji na konsultacje - nie bój się pytać!
  • Mówimy w Twoim języku. Nasi specjaliści mówią po czesku, angielsku, niemiecku i polsku.

CZYM JEST EWIDENCJA PODATKOWA I KTO MUSI JĄ PROWADZIĆ?

Ewidencja podatkowa służy do obliczania podstawy podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ustalania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. Jest to przegląd dochodów, wydatków, majątku i długów osób samozatrudnionych.

Jest również znana jako „prosta księgowość” i musi być prowadzona przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, których obroty nie przekraczały 25 mln CZK rocznie (jeśli przekroczysz ten limit, musisz prowadzić księgowość podwójną). Ewidencja podatkowa jest mniej wymagającym sposobem prowadzenia księgowości, ale nadal wiąże się z papierkową robotą. Nie trać na to czasu, pozostaw to nam!

Jeśli dopiero chcesz założyć działalność gospodarczą, pomożemy Ci również w uzyskaniu karty przedsiębiorcy. Skorzystaj z naszych usług i doświadczenia dla własnych korzyści już na początku prowadzenia działalności i nie trać czasu na administrację.


EWIDENCJA PODATKOWA DLA OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, BĘDĄCYCH PODATNIKAMI VAT

eśli Twoje dochody przekraczają 1 mln CZK w okresie 12 kolejnych miesięcy, musisz zarejestrować się jako podatnik VAT. Prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś podatnikiem VAT, a może wkrótce nim zostaniesz? Pomożemy Ci wszystko załatwić i sporządzimy odpowiednie dokumenty.

Pozostaw nam zmartwienia związane z księgowością i skup się na swoim biznesie

Czujesz się zagubiony i nie wiesz czego właściwie chcą od Ciebie urzędy? Bezskutecznie szukasz sposobów na prowadzenie własnej ewidencji podatkowej? Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się wszystkim, abyś Ty mógł w spokoju zająć się własnym biznesem.


WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ FORMULARZ, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Dane do kontaktu

Napisz do nas, a my
odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i stosuje się do niej zasady Google polityki prywatnościwarunków korzystania z usługi

INNE USŁUGI DLA TWOJEGO UDANEGO BIZNESU


Adres siedziby
Adres siedziby

Nie płać za drogie biuro, jeśli go nie potrzebujesz. Zamów adres wirtualnego biura! Prestiżowe adresy w Pradze i Brnie już od EUR 6/miesiąc.

Licencja handlowa
Licencja handlowa

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą na własny rachunek, ale gubisz się w administracji związanej ze zgłoszeniem handlu?

WŁAŚCIWE LICZBY DLA TWOJEJ FIRMY

11 500+Spółki założone i sprzedane
24 000+Siedziby zarejestrowane dla spółek
13Lata naszej historii

Wiadomości z naszego bloga